1978 yılında matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmamız, üretimde kalite, müşteride memnuniyet odaklı yaklaşımı ile rekabetçi piyasada, her geçen gün daha bilinçli, daha kararlı bir şekilde çalışmasına devam etmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetine önem veren firmamız,sahip olduğu sadık ve seçkin müşteri kitlesiyle temeli sevgi ve güvene dayanan bu dostlukları kalıcı kılmak için özen göstermektedir..

Uzun yıllardır sektörde olmamızın sebeplerinden birisi de sizlere kısa vadeli değil, uzun süreli hizmet anlayışı ile yaklaşmamızdır.

Müşterilerimize; Ofset baskı, ve her türlü matbaa işlerinde, kendi bünyemizde çözümler üretmekteyiz.

Önümüzdeki dönemlerde kaliteli hizmetten ödün vermeden sürekliliği sağlayabilmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Geniş makina parkurumuz ve güler yüzlü çalışanlarımız ile kaliteli hizmeti, müşteri memnuniyetini, dürüstlüğü kendimize ilke edinerek kısa sürede İzmir’in önde gelen basım merkezlerinden biri olduk.

Basılı hizmetlerimiz; maliye anlaşmalı; resmi evraklar(fatura,gider pusulası v.b). afiş, broşür, kartvizit, menü, takvim, kurumsal kimlik ögeleri ve akla gelen diğer tüm baskı ürünleridir. Ürün adedi ve özelliklerine göre ofset veya dijital baskı kullanmakta olup ciltleme işlemleri de yapmaktayız.

İzmir Matbaa sektörün talep ve ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarına hızla devam etmektedir. Sıcak ve samimi çalışma ortamımızda sizleri ağırlamak, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmekten mutluluk duyarız.